Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník mažoretkám a rodičům!!!

Informace pro skupinu mažoretek II

S sebou na každé vystoupení: hůlku, kostýmek, lodičku na hlavu včetně sponek na její připevnění, bílé kozačky, bílou mikinu (mažoretkovou či vlastní), pinetky do vlasů na drdol + na lodičku (alespoň 10 ks), 2 x gumičku v neutrální barvě, houbička do vlasů na drdol, tělové silonky včetně alespoň jedněch náhradních. Kdo zvládnete, tak učesat drdol, buď klasický, nebo přes drátěnku, případně, kdo nezvládne, bude mít vlasy v culíku a drdol učešeme na místě. Vlasy prosím vždy pevně utáhnout, dobře zafixovat, zpevnit lakem, ofinu schovat pod lodičku.

Informace pro skupinu mažoretek II + III

Vystoupení:

  • Pokud nebude domluveno jinak, přijít vždy oblečené a učesané
  • Na sebe:

tělové silonky, bílé podkolenky (event. ponožky), bílou obuv (cvičky, piškoty, lodičky, baleríny, kecky), kostýmek – šaty a kabátek, spodní prádlo – kalhotky a košilka, jednobarevné, v barvě tělové, bílé nebo růžové, na hlavě lodičku přidělanou 4 stříbrnými pérky – vždy dvě a dvě křížem, vlasy pevně stažené do culíku růžovou gumičkou, po stranách případně upevněné sponkami, ofina schovaná pod čepičkou

  • Doma nech: další ozdoby – prstýnky, náramky, řetízky apod., drobné, ne moc nápadné náušnice mohou být
  • Nezapomeň navíc přibalit:

hůlku, náhradní silonky, náhradní pérka a gumičku do vlasů, pití

 

 

Příspěvky

Vaše dotazy

28. 1. 2009

Pokud máte nějaké dotazy ohledně vystoupení, stránek nebo skupiny Jablonecká Jablíčka prosím piště sem. (Jen slušné vzkazy, jinak to tu bude zrušeno)